Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

چرا چرخ؟

چون از مهم‌ترین اختراعات بشر، نمادِ بنیادین خلاقیت و در حال حرکت و عبور از چالش‌ها و موانعِ.

آکادمی چرخ با هدف کمک به بهتر چرخیدنِ چرخ استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر در بهمن ۹۶ متولد شد. تیم آکادمی با تألیف کتاب‌، برگزاری کارگاه‌های تخصصی برای مدیران و تولید محتوای کاربردی سعی داره مهارت‌ها و دانشی رو که کارآفرینان و سرمایه‌گذاران برای موفق‌تر شدن نیاز دارن، در اختیارشون قرار بده.

ارزش‌گذاری استارتاپ‌ها، طراحی تفاهم‌نامه سهامداری و برنامه اعطای سهام به کارکنان استارتاپ از خدمات فعلی آکادمی برای سرمایه‌گذاران خطرپذیر و استارتاپ‌هاست.

تیم ما

انجام همه‌ این کارها فقط از عهده‌ی یه تیم پرانرژی و با استعداد برمیاد که انجام هر کاری رو یه چالش برای خودشون می‌دونن و زمین و زمان رو به هم می‌دوزن تا با کمک همدیگه بهترین‌ها رو خلق کنن.

محمدرضا فرحی

محمدرضا فرحی دانش‌آموخته کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه شریف، فوق لیسانس اقتصاد از دانشگاه تولوز فرانسه و فوق لیسانس فایننس از مدرسه تحصیلات تکمیلی اقتصاد بارسلوناست. در حال حاضر نیز به عنوان مشاور مالی شرکت سرمایه‌گذاری رهنما، مؤسس و رئیس هیئت مدیره بیمه‌بازار، مؤسس آکادمی چرخ و مدرس دانشکده مدیریت دانشگاه شریف فعالیت می‌کند.

زهرا افسری

اگر یه نفر باشه که بتونه چند تا کار رو همزمان مدیریت کنه و پیش ببره قطعا اون زهراست.

مهتاب فضلعلی

دقت و جزئی‌نگری مهتاب، یکی از دارایی‌های به غایت ارزشمند و نامشهود آکادمی چرخ محسوب میشه.

سعید مشهدی

درسته که تو آزمون CFA قبول شده، اما اصلا دلیل نمیشه تو کارهای طراحی گرافیک به تیم کمک نکنه.

ایمان اجتهادیان

ایمان جوون‌ترین عضو تیم آکادمی چرخه که همیشه با راه‌حل‌های خلاقانه‌اش ما رو شگفت‌زده می‌کنه.

پیوستن به آکادمی چرخ

ما همیشه از اضافه شدن آدمایی که روحیه‌ی خستگی‌ناپذیری برای رشد و یادگیری دارن به تیم‌مون استقبال می‌کنیم. اگر تو هر کدوم از زمینه‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، بازاریابی، تولید محتوا و طراحی گرافیک تخصص دارین می‌تونین رزومه‌تون رو برای ما ارسال کنین. ما در اولین فرصت درخواستتون رو بررسی می‌کنیم.

طراحی و اجرا توسط نبضی نو. © کلیه حقوق این وب‌سایت و مطالب آن متعلق به آکادمی چرخ است و کپی‌برداری از آن پیگرد قانونی دارد. | طراحی و اجرا توسط نبضی نو