Subscribe Now

* آخرین اخبار و مقالات آکادمی‌ چرخ را دریافت خواهید کرد.

Trending News

29 اسف 1397

چرا چرخ؟

چون از مهم‌ترین اختراعات بشر، نمادِ بنیادین خلاقیت و در حال حرکت و عبور از چالش‌ها و موانعِ.

آکادمی چرخ با هدف کمک به بهتر چرخیدنِ چرخ استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر در بهمن ۹۶ متولد شد. تیم آکادمی با تألیف کتاب‌، برگزاری کارگاه‌های تخصصی برای مدیران و تولید محتوای کاربردی سعی داره مهارت‌ها و دانشی رو که کارآفرینان و سرمایه‌گذاران برای موفق‌تر شدن نیاز دارن، در اختیارشون قرار بده.

ارزش‌گذاری استارتاپ‌ها، طراحی تفاهم‌نامه سهامداری و برنامه اعطای سهام به کارکنان استارتاپ از خدمات فعلی آکادمی برای سرمایه‌گذاران خطرپذیر و استارتاپ‌هاست.

تیم ما

انجام همه‌ این کارها فقط از عهده‌ی یه تیم پرانرژی برمیاد که همیشه به دنبال چالش‌های  سخت‌ترن و زمین و زمان رو به هم می‌دوزن تا با کمک همدیگه چرخ اکوسیستم کارآفرینی و سرمایه‌گذاری خطرپذیر ایران رو بهتر بچرخونن.

محمدرضا فرحی

محمدرضا فرحی دانش‌آموخته کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه شریف، فوق لیسانس اقتصاد از دانشگاه تولوز فرانسه و فوق لیسانس فایننس از مدرسه تحصیلات تکمیلی اقتصاد بارسلوناست. در حال حاضر نیز به عنوان مشاور مالی شرکت سرمایه‌گذاری رهنما، مؤسس و رئیس هیئت مدیره بیمه‌بازار، مؤسس آکادمی چرخ و مدرس دانشکده مدیریت دانشگاه شریف فعالیت می‌کند.

زهرا افسری

اگر یه نفر باشه که بتونه چند تا کار رو همزمان مدیریت کنه و پیش ببره قطعا اون زهراست.

مهتاب فضلعلی

دقت و جزئی‌نگری مهتاب، یکی از دارایی‌های به غایت ارزشمند و نامشهود آکادمی چرخ محسوب میشه.

ایمان اجتهادیان

ایمان جوون‌ترین عضو تیم آکادمی چرخه که همیشه با راه‌حل‌های خلاقانه‌اش ما رو شگفت‌زده می‌کنه.

سعید مشهدی

درسته که تو آزمون CFA قبول شده، اما اصلا دلیل نمیشه تو کارهای طراحی گرافیک به تیم کمک نکنه.

پیوستن به آکادمی چرخ

ما همیشه از اضافه شدن آدمایی که روحیه‌ی خستگی‌ناپذیری برای رشد و یادگیری دارن به تیم‌مون استقبال می‌کنیم. اگر تو هر کدوم از زمینه‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، بازاریابی، تولید محتوا و طراحی گرافیک تخصص دارین می‌تونین رزومه‌تون رو برای ما ارسال کنین. ما در اولین فرصت درخواستتون رو بررسی می‌کنیم.

چه استارتاپ‌هایی را ارزش‌گذاری کرده‌ایم؟

طراحی و اجرا توسط نبضی نو. © ۱۳۹۷ - کلیه حقوق متعلق به آکادمی چرخ است. | طراحی و اجرا توسط نبضی نو