چرخ از مهم‌ترین اختراعات بشر، نماد بنیادین خلاقیت و عبور از چالش‌هاست.

مأموریت چرخ

پژوهش‌ها و مطالعات صورت گرفته از دهه ۸۰ میلادی تاکنون، رابطه‌‌ای مثبت میان فعالیت‌های کارآفرینی و رشد اقتصادیِ هر کشور در سطح کلان را به دلیل بالاتر بودن متوسطِ سرعت رشد استارتاپ‌ها نسبت به شرکت‌های بزرگ و بالغ ثابت می‌کند.

مأموریت تیم چرخ ارائه خدمات مالی ترازجهانی به استارتاپ‌های ایرانی با هدف بهینه‌سازی سه‌گانه‌ی «ارزش‌گذاری یا قیمت سهام استارتاپ – حقوق و امتیازات واگذار شده به سرمایه‌گذاران در جذب سرمایه – تناسب استراتژیک استارتاپ و سرمایه‌گذار» است. سه‌گانه‌ای که در بلندمدت نقشی کلیدی در موفقیت استارتاپ و همچنین رشد اقتصادی کشور در سطح کلان خواهد داشت.

تیم چرخ

تیم چرخ متشکل از افرادی جوان، متعهد، مسئولیت‌پذیر و دارای تحصیلات مرتبط با دانش مالی از بهترین دانشگاه‌های کشور است که زیر نظر محمدرضا فرحی به ارائه خدمات معرفی شده می‌پردازند.

بنیان‌گذاران چرخ

محمدرضا فرحی

محمدرضا فرحی

هم‌بنیانگذار

 

z

زهرا افسری

هم‌بنیانگذار و مدیرعامل

 

پیوستن به چرخ

چرخ مشتاق همکاری با افرادی‌ست که روحیه‌ای خستگی‌ناپذیر برای رشد و یادگیری دارند. اگر در هر یک از زمینه‌های ارزش گذاری استارتاپ و یا تولید محتوای تحلیلی در زمینه سرمایه‌گذاری خطرپذیر تخصص دارید و یا علاقه‌مند به همکاری با چرخ هستید، رزومه خود را برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت درخواست شما را بررسی کنیم.